Sadursmē “BMW” apgāž mikroautobusu

2 komentāri
Sadursmē “BMW” apgāž mikroautobusu

Pārdaugavā, Zolitūdes mikrorajonā, vienā no krustojumiem šodien saskrējās kāds vieglais “BMW” un uzņēmuma “Rīgas satiksme” mikroautobuss, kas trieciena rezultātā apgāzās, vēsta “Degpunktā”.

Uzņēmuma “Rīgas satiksme”, 366. maršruta mikroautobusa vadītājam vismaz ar šo braucamrīku šodien maiņa beidzās agrāk nekā bija plānots. Pusdienlaikā, Rostokas ielā, busiņš smagi cieta avārijā. Krustojumā ar Anniņmuižas ielu spēkratu no sāniem taranēja automašīna “BMW”, kuru vadīja sieviete. Viņai bija sabiedrisko transportu jāpalaiž pa priekšu.

“Jā [sieviete nepaskatījās]. Es tur apmēram pa vidu redzēju, ka viņa pat nepiebremzē. Es viņai uztaurēju. Varbūt man tikai tā likās, bet laikam nebremzēja. Ļoti gribējās, lai viņa nobremzētu. Viņa no sāna ietriecās pa vidu mikroautobusam,” stāsta mikroautobusa šoferis.

Var tikai iedomāties, kādas būtu incidenta sekas, ja mikroautobusā atrastos pasažieri. Palaimējās, ka pēdējais klients tika izlaists krietni ātrāk.

Pasažieru nebija, mikroautobuss bija tukšs un arī tā vadītājam medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama.

Laimes krekliņā dzimusi arī pati “BMW” stūrētāja. Spēkrats stipri bojāts, bet šofere sveika un vesela. Skaidrot situāciju kameras priekšā viņa gan nevēlējās. Apgāztā mikroautobusa pacelšanai notikuma vietā tika izsauktā speciāla tehnika un, izmantojot hidraulisko manipulatoru, brauktuvi atbrīvoja.