Sadursmē ar kravas automašīnu bojā iet motociklists

1 komentārs
Sadursmē ar kravas automašīnu bojā iet motociklists
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

6. septembrī krēslas stundā, kad redzamība uz autoceļiem vairs neļāva objektīvi spriest par distanci starp braucamrīkiem, smagā sadursmē uz šosejas Rīga-Bauska, iekļuva kāds motociklists. Viņš ietriecās lietuvieša vadītā kravas automašīnā, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Vakar vakarā īsi pirms saulrieta kāds motocikla ”Yamaha” vadītājs, izbraucot no Ķekavas rotācijas apļa, strauji sāka braukt Bauskas virzienā. Pie loģistikas parka ”Dominante” viņa priekšā kreiso pagriezienu sāka veikt kravas automašīna. Spēkrats jau gandrīz bija iegriezis teritorijā, taču pagaidām neskaidru iemeslu dēļ motociklists nespēja apbraukt piekabi un ietriecās tās aizmugurējā daļā. Kravas auto šoferis brīdi pēc notikušā vēl ir šokā un nesaprot, kā kaut kas tāds varēja notikt.

”Neviena nebija, es ne pirmo reizi uz šo objektu braucu. Es piebremzēju, mašīna knapi, knapi kust, ceļš bija tukšs. Vieglās apsardzes automašīnas vadītājs gribēja griezt pa labi, bet ieraudzīja smago auto un parādīja, lai braucu. Viņš apstājās. Es tā smuki pagriezu, vēl paskatījos, lai kaut ko neaizķertu, mašīna tā arī stāvēja, kādu metru, pusotru atpakaļ varbūt. Un dzirdēju šausmīgu sitienu, spiedu pa bremzēm un kreisajā spogulī ieraudzīju, ka te viss pajuka, un motocikls.

Policistiem ir aizdomas, ka motocikla stūrētājs krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un izmeklēšanā tiks vērtēta abu pušu atbildība. Faktiski kravas automašīnas vadītājs šķērsoja galveno ceļu, taču, ja motociklists ”zemu lidoja”, tad kravas automobiļa vadītāja atbildība var tikt mīkstināta.

Tieši plkst. 12.00 autobusa pieturā ieradās atkritumu apsaimniekotāja ”Clean R” darbinieki, lai nokoptu atstātās pelnu čupiņas.

1 komentārs