Sadursmē ar baļķvedēju traumas gūst grūtniece un divi mazi bērni

Trešdien, 29. jūlijā, Ogres novadā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi grūtniece un divi nepilngadīgi bērni. Ģimenes apvidus auto sadūrās ar baļķvedēju, kas izbrauca spēkratam priekšā.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • RAIČA

  RAIČA

  tas, kas notiek šajā krustojumā ir vienkārši vājprāts, jo mani pašu četru gadu laikā šeit šie baļķvedēji ir likuši ekstrēmi bremzēt. Braucu šeit regulāri, tāpēc vienmēr jau laicīgi samazinu ātrumu, bet tas drošību nerada, jo šie galvenā ceļa un eiro pisēji vieglos auto par cilvēkiem neuzskata. Nesen uz Ērgļu ceļa mani apdzina kocenieks, bet man bija 95. Secinājumus izdariet paši. UN beidziet dirst par telefoniem
 • Nauris

  Nauris

  100% vainigs ir mob.ja nebutu mob tad tas vispar nebutu noticis.aa tie kuri brauc ar vieglo vispar nemak braukt dabujusi tiesibas bet likumu nezin kam prieksroka.it ipasi nepievers uzzmanibu gajeiem.bet savos mob
 • Laime

  Laime

  Liela laime ja tiešām visiem viss kārtība, laimes krekliņā visi, tai skaitā gaidāmā jaunā dzīvība. Nezinu vai es riskētu ar savu bērnu un savu dzīvību, pierādot smagajam ka man ir galvenais ceļš, bet tikko raidījuma stāstītais pierādās Latvijā vadītāji domā, ka strauji bremzējot saluzīs mašīna, tāpēc bremzes tiek spiestas saudzīgi un ne līdz galam. Veselību mammai un bērniem, bet labāk nākotnē izvērtēt situāciju un strauji bremzēt , tā ka pedālis līdz galam izspiest, ja arī sit atpakaļ tad tas nenozīmē ka mašīna lūst, nekā smagajam lidot iekšā.Šoferim noteikti likuma kārtība pienākas liels fuj un varbūt aizdomāsies, ka tur varēja braukt viņa ģimene un tādi komentāri vairs negadīsies, ka nepareizi izvērtējis. Tā galva ir uz pleciem, lai domātu. Lai visiem labi arī šoferītim, naudu nopelnīs, galvenais ka dzīvi un veseli!
 • Visiem viens ceļš ejams

  Visiem viens ceļš ejams

  Nu ko tagad tie "smagie karaļi" gribēja teikt,ka ceļa līkumos,kur viņi ņem gandrīz vai pa iekšējo malu,man savs auto jāņem padusē un jālec pāri grāvim ? Ja jūs dzen nauda vai priekšnieks jptvmaķ,tas nenozīmē ka visiem tagad būs jāuzmin kad un kur jūs brauksiet un visiem jāstudē jūsu darba tehnoloģija.Ja jums esošo ceļu noslogotība par lielu,meklējiet citus ceļus,bet pašlaik valstī ir tā jūs variet braukt visur kā jums vajag un izbraukāt visus,arī pašvaldību ceļus,meklējot ceļus,kur nevajag maksāt un vēl visiem jūsu dēļ būs uz ausēm jāstāv !!! Noteikumi visiem vienādi ,stāviet un gaidiet un nav ko biznesu kruķīt uz pārējo braucēju rēķina.
 • Edgars

  Edgars

  Pidari tie baļķvedeji, viņiem vispār neinteresē vai ir vēl kāda mašīna uz ceļa brauc kā karaļi, pa grants ceļiem likumos brauc virsū pretim braucošajam, tā mūsu saucamā ceļa policija varētu vairāk kontrolēt ceļa posmus pa grants ceļiem kur pārvietojas baļķvedeji
  • Edgars pideras

   Edgars pideras

   Tu pidrila gribi atbildēt par saviem vārdiem, doma jus te ar vieglajiem baigie braucēji, 80% no 100% ir vainīgi agresīvie vieglo auto pideri pie stūres, un te i tā skaidrs ka sieviete vai ir nesusies vai čatojusies pa tel jo ieskriets ir piekabē.
 • Juris

  Juris

  Vai smagajiem ir kādi īpaši noteikumi?
  Pēdējā laikā daudz negadījumu kuros iesaistīts smagais transports,ir jāpieņem kādi mēri!
 • sdd

  sdd

  Uz intensīvas satiksmes ceļiem smagajiem jau nav citu variantu, kā sagaidīt brīdi, kad neviens nemauc pa tiešo kabīnē un cerēt, ka palaidīs arī kravu izgriezt.
  • RAIČA

   RAIČA

   Šajā vietā satiksme ir stipri zem vidējās intesivitātes, taču šiem "karaļiem" ir slinkums pat paskatīties pa labi un kreisi.
 • ...

  ...

  Māmiņa 100% telefonā bija ieurbusies,ja fūrei trāpija piekabē nevis kabīnē!Kamēr smagais pārlien pār ceļu ir laiks gan apstaties gan citus variantus izdomāt!Protams fūre vainīga,nedeva ceļu,bet situācija parāda,ka mātīte ari ar aizturi ir bijusi!
 • Es

  Es

  Ja redzi fūri, tad bēdz!!! Kas vēl to nezina??? Māmiņa pati vainīga, ka nebēga malā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!