“Rokās alus pudele un numura zīmes”; izveicīgs vīrietis dzērumā, iespējams, izraisa avāriju un nozūd

2 komentāri

Šorīt ap pulksten deviņiem rītā “Bez Tabu” komanda bija ceļa uz kādu filmēšanu Ādažu pusē. Pavisam netālu no sava galamērķa, mežā starp Garkalni un Ādažiem viņi pamanījuši pamatīgi sasistu “BMW”.

Taču, tobrīd pie tā jau rosījušies ceļu policisti tādēļ kolēģi droši devušies tālāk. Tomēr, tikai pēc pārsimts metriem viņi uz tā paša ceļa sastapušies ar kādu knapi streipuļojošu vīru, kurš rokās sažņaudzis alus pudeli un numura zīmes acīmredzami centies pēc iespējas ātrāk nozust.

Ne pārāk runīgais kungs, kuram šur tur bija redzamas asinis un nobrāzumi lēnā garā aizklunkurējis mājās, bet kolēģi, iemūžinājuši to un tad atgriezušies avārijas vietā, lai pastāstītu policistiem par redzēto. Lieki teikt, ka arī vīra rokās redzētās numura zīmes, sakrita ar sasistā “BMW” reģistrācijas numuriem. Tomēr, kā izrādās, viss nav tik vienkārši kā varētu šķist.

“Pēc tām norādēm inspektori netālu konstatēja minēto personu. Pārbaudot datubāzi tika konstatēts, ka tas ir minētās automašīnas īpašnieks, kurš paskaidroja, ka automašīna ir cietusi, ir nepieciešama evakuācija,” stāsta VP RRP Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Štaško.

Tomēr, acīmredzamajā reibumā esošais vīrietis apgalvojis, ka pats nav pilotējis auto un nezina kurš to sasitis, taču viņam nav nekādu pretenziju par notikušo. Un šajā gadījumā, ar to arī pietika, lai policisti neko vairs nevarētu darīt.

“Skatot minēto faktu mums paliek tikai aizdomas, ka viņš varētu vadīt minēto transportlīdzekli reibuma stāvoklī, uz ko gan mums nav neviens juridiskais apstāklis, kas to norādītu. Viņš nav nodarījis nevienai trešajai personai kaitējumus, izņemot savu personīgo mantu, kuru viņš labprātīgi novāc no ceļa,” norāda Staško.

Lai arī varētu domāt, ka treniņtērpā tērptajam vīram izdevies izsprukt no soda, visticamāk, šis brauciens tomēr nepaliks bez sekām, jo auto ir sasists pietiekami stipri, lai to vairs nebūtu jēgas remontēt. Līdz ar to, auto īpašnieku piemeklēs visai nepatīkams finansiāls trieciens. Par to, vai satricināta ir arī sirdsapziņa, varam tikai minēt.