Rīta steigā nesadala ceļu; viens spēkrats vedams uz autokapsētu, otrs – uz servisu

4 komentāri
Rīta steigā nesadala ceļu; viens spēkrats vedams uz autokapsētu, otrs – uz servisu

Ķekavas novada Baložos trešdien, 28.oktobrī, notika avārija, kuras rezultātā viena automašīna vedama uz autokapsētu, bet otra – uz servisu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas sākuma steiga šorīt izspēlēja ļaunu joku ar kādu “Volkswagen” vadītāju, kas Baložos, izgriežoties no Ezera ielas, nepamanīja, ka pa Rīgas ielu strauji tuvojas jauns “Lexus” spēkrats. Sitiens no sāna “Lexus” šoferim lika iestūrēt kokā, arī “Volkswagen” vadītāja nonāca turpat blakus, “nopļaujot” ceļa zīmi.

“Lexus” vadītājs mums aizkadrā pastāsta, ka viņš braucis pa galveno ceļu un ar vainīgā noskaidrošanu problēmu nebūs. Ar “Volkswagen” stūrētāju “Degpunktā” aprunāties neizdodas, taču, šķiet, šī spēkrata vadītājai nav argumentu, kas varētu viņas situāciju vērst par labu.

Problēma gan nav tikai neuzmanībā, saka sētniece. Avārijas te notiek regulāri un galvenokārt tāpēc, ka tiek pārkāpts ātruma ierobežojums.

“Te ir vispār tāda vieta, ka te mašīnas drāžas tā kā nenormālas no rīta. Jo te ir gājēju, bērniņi iet uz skolu. Cits laiž, cits nelaiž un skrien. Nu kaut kā nebūt tiek pāri šitai gājēju pārejai un tad uz 100 kilometriem stundā dod vaļā projām, ka nemetas,” saka sētniece.

Nevar teikt, ka likumsargu te nav – pašvaldības kārtībnieki braukā dienu un nakti, piebilst vietējie iedzīvotāji, tomēr visi būtu priecīgi Baložos un tieši Rģas ielā, biežāk redzēt patrulējam tieši Ceļu policistus ar ātruma mērīšanas ierīcēm.