Rīgas centrā auto notriec trīs bērnudārza audzēkņus

12 komentāri
Rīgas centrā auto notriec trīs bērnudārza audzēkņus
Foto: Valsts policija

Ceturtdien plkst. 11.48 Valsts policijā tika saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Rīgā, Hanzas un Strēlnieku ielas krustojumā.

Sākotnējā informācija liecina, ka 1987. gadā dzimis vīrietis, iespējams, veselības problēmu dēļ zaudējis kontroli pār “Volvo” markas automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā rezultātā automašīnas vadītājs nobraucis no ceļa braucamās daļas un uzbraucis uz ietves, kur tajā brīdī audzinātājas pavadībā gāja bērnudārza grupiņa. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vadītājs iebraucis bērnu grupiņā un pēcāk ēkas sienā. Negadījumā cietuši četri bērni, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Slimnīca ziņo, ka bērniem viss būs kārtībā, nav gūtas nopietnas traumas.

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis TV3 Ziņas informēja, ka kopumā cieta 4 bērni, divi puikas un divas meitenes. Trīs bērni uz slimnīcu tika nogādāti uzreiz, bet ceturto uz slimnīcu nogādāja vecāki. Uz vietas veiktajā alkohola pārbaudē vadītāja organismā konstatētas 0,16 promiles. Latvijas likumi ļauj piedalīties ceļu satiksmē ar alkohola koncentrāciju līdz 0,5 promilēm.

Krapsis gan norādīja, ka reibuma iemesls var arī nebūt alkohols, bet gan kādi medikamenti.

Šobrīd policija strādā negadījumā vietā un izmeklēšanā skaidros notikušā negadījuma apstākļus.

“TV3 Ziņas” notikuma vietā novēroja, ka sienā, kur ietriecās automašīna ir izsists caurums un turpat mētājas bērna cepurīte. Tāpat arī visapkārt mētājas metāla un stikla lauskas, kā arī uz ielas izkaisītas skaidas. Parasti to dara, ja ir iztecējušas eļļas, degviela vai asinis.

Rīgas 59. pirmsskolas izglītības iestāde, kurā, visdrīzāk, mācījās cietušie bērni atsakās sniegt jebkādu informāciju. Rīgas domes izglītības pārvaldē saka, ka bērnudārza personāls ir šokā un nevar runāt. Pārvalde atsakās izpaust bērnudārza nosaukumu.

Izskatās, ka automašīna uz trotuāra uzbraukusi, virzoties no Strēlnieku ielas.

Foto: Jānis Zvērs

TOP komentāri

 • Baiba Šmate
  0 0 0

  Baiba Šmate

  Ko jūs diršat kādas veselības problēmas, tam lopam alko galvā bija.
 • Ilze Andžeis Ribas
  0 0 0

  Ilze Andžeis Ribas

  Mīļie cilvēki, jūs smejaties par cilvēku nelaimi? Jo vairāk, runa ir par bērniem!
 • Jana Puze

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl