Rīgā velosipēdists uzbraucis četrgadīgam bērnam, kurš pēkšņi izskrējis uz ceļa

3 komentāri
Rīgā velosipēdists uzbraucis četrgadīgam bērnam, kurš pēkšņi izskrējis uz ceļa
RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Otrdien, 30. aprīlī, plkst. 8.34 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu velosipēdistu Lazdonas un Daugavpils ielas krustojumā, kurš uzbraucis virsū četrus gadus vecam bērnam.

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, ņemot vērā, ka notikuma vieta atradās blakus Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldei, uz ceļu satiksmes negadījumu norīkota RPP autopatruļa, līdz ierodas Valsts policija.

Notikuma vietā riteņbraucējs stāstīja, ka braucis pa ceļa labo pusi ar ātrumu aptuveni 40 kilometri stundā, bet pēkšņi uz ceļa izskrējis mazs bērns un viņam neesot bijusi iespēja izvairīties no sadursmes. Savukārt bērna māte skaidroja, ka velosipēdistu neesot pamanījusi, tādēļ ļāvusi meitai vienai pašai skriet pār ielu.

Bērnam redzami miesas bojājumi netika pamanīti, savukārt riteņbraucējam asiņoja elkonis. Tāpat vīrietis pastāstīja, ka negadījuma laikā velosipēdam sabojātas vairākas detaļas.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja abas personas. Bērnu nolemts hospitalizēt, lai slimnīcā veiktu plašākus izmeklējumus.

Drīz vien notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

3 komentāri