Rīgā uz gājēju pārejas notriec riteņbraucēju

1 komentārs

Sāpīgu piezemēšanos uz automašīnas motora pārsega 28. jūlija pusdienlaikā nācās piedzīvot kādai velosipēdistei Rīgā, Dārzciemā. Sieviete, visticamāk, nepamanīja spēkratu un izbrauca automašīnai priekšā, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Brauciens ar velosipēdu kādai aptuveni 30 gadus vecai sievietei negaidīti beidzās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) busiņā. Kundze šķērsoja regulējamo gājēju pāreju Rēzeknes ielā, Dārzciemā, un ceļa vidū ”sadurās” ar vieglo auto. Mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks, krītot no velosipēda, ar galvu atsitās pret spēkrata vējstiklu, taču divritenis pa asfaltu nošļūca vairākas metrus uz priekšu.

”Honda” automašīnas vadītāja izstāstīja savu notikušā versiju, norādot, ka krustojumu šķērsojusi pie atļautās zaļās luksofora gaismas: ”Viņa pat uz mums neskatījās, skatījās tikai taisni. Es saku, ja ne es, notriektu kāds no šiem spēkratiem. Viņa traucās bez apstāšanās. Viņa pēc tam atvainojās, teica, ka viņai it kā aizmiglojās skats.”

Aleksandrs mēroja ceļu netālu no notikuma vietas un pēc sadursmes nolēma palikt un sagaidīt ceļu policiju, lai sniegtu liecības: ”Es uz to pusi gāju, man dega zaļā gaisma. Dzirdēju triecienu, apgriezos, un šeit sieviete jau gulēja. Velosipēdistei bija sarkanā [gaisma].”

Mediķi cietušo ievietoja operatīvajā transportā un pēc apskates secināja, ka sieviete guvusi vairākus ķermeņa ievainojumus un viņu ir nepieciešams nogādāt ārstniecības iestādē. ”Honda” vadītāja sarunā pieminēja, ka viņas auto bija aprīkots ar kameru, kas avārijas brīdi arī nofilmēja. Video materiāli noderēs ceļu policistiem avārijas izvērtēšanai.

1 komentārs