Rīgā kravas auto ietriecas luksofora stabā

4 komentāri

Viens no faktoriem, kas var novest līdz pamatīgām nepatikšanām, esot pie stūres, ir šofera pašsajūta, piemēram, visai bīstama situācija izveidojusies Rīgā, kur kravas automašīnas stūrētāju piemeklēja ķibele ar veselību, vēsta TV3 Ziņas.

Visai neparedzama situācija piemeklēja kādu kravas automašīnas “Mercedes” šoferi, kurš mēroja ceļu pa Kr. Barona ielu un pie krustojuma ar Ģertrūdes ielu zaudēja kontroli pār braucamrīka stūri un ietriecās luksofora stabā.

Redzētais apkārtējos, kas tobrīd atradās uz ietves un pie vietējā lielveikala, šokēja. Cilvēki piesteidzās pie vīra, lai saprastu, kas īsti atgadījās un vai ir nepieciešama palīdzība.

Bija acīmredzams, ka nepieciešama mediķu iesaiste, šoferis nespēja komunicēt ar apkārtējiem. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), un cietušais tika ievietots dienesta transportlīdzeklī. Vēlāk policisti apstiprināja, ka šoferis vadīja spēkratu skaidrā prātā, bet negadījums izraisīts veselības stāvokļa dēļ, kas ar vīrieti izspēlēja ļaunu joku.

“Alkohols netika konstatēts. Vadītājam kļuva slikti ar veselību, mediķi sniedza viņam medicīnisko palīdzību,” skaidro policijā.

Šī situācija vēlreiz atgādina, ka visiem, it īpaši cienījama vecuma vadītājiem, jāpievērš uzmanība savam veselības stāvoklim, lai piedalīšanās ceļu satiksmē būtu drošāka gan sev, gan arī apkārtējiem.

4 komentāri