Rīgā kāds vīrietis cenšas izdarīt pašnāvību, lecot zem automašīnu riteņiem

5 komentāri

Šonedēļ vismaz pāris autovadītāji piedzīvojuši asinsstindzinošus mirkļus, kad nakts vidū Vienības un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā zem viņu auto riteņiem centies pakļūt kāds acīmredzami neadekvāts vīrietis, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Ap plkst. 2.00 galvaspilsētas policisti saņēmuši neparastu ziņu par to, ka Vienības gatvē manīts kāds neadekvāts vīrietis, kurš centies pakļūt zem garām braucošiem auto.

“Pēc šā zvana uz notikuma vietu tika nosūtītas visas tuvākās Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes autopatruļas, un notikuma vietā tika sastapts iedzīvotājs, kurš informēja policiju. Viņš vēlreiz apstiprināja iepriekš sniegto informāciju, ka ir kāds vīrietis, kas izlēcis priekšā viņa mašīnas un kā rezultātā viņam nācies ļoti strauji bremzēt,” stāsta RPP Zemgales pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Krauze.

”Es braucu no tās puses, un šeit viņš izskrēja uz ceļa. Viņu apbraucu un ar disku ietriecos apmalē. Nepatīkami,” ar notikušo ir neapmierināts automašīnas vadītājs.

Pēc sarunas ar vīrieti, kurš atradās manāmā alkohola reibumā, tika noskaidrots, ka pašnāvības mēģinājums izdarīts kādas sievietes dēļ.

“Pēc apskates mediķi apstiprināja, ka vīrietim nepieciešama padziļināta palīdzība, un pieņēma lēmumu šo vīrieti hospitalizēt uz atbilstošu ārstniecības iestādi Tvaika ielā 2,” skaidro Krauze.

5 komentāri