Rīgā jaunu ceļazīmju uzstādīšanas dēļ notiek trolejbusa un automašīnas sadursme

1 komentārs

Rīgā, Ūnijas, Ieriķu un Kastrānes ielas krustojumā, remontu dēļ uzliktas jaunas zīmes. Līdz ar tām arī jauna pārvietošanās kārtība. Liela daļa autovadītāju turpina braukt kā līdz šim, un tā iemesla dēļ 3. augustā tur notika trolejbusa un kravas automašīnas sadursme, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Kāda 17. trolejbusa pasažiere nenoturējās kājās brīdī, kad sabiedriskā transporta sānā ietriecās ”Ford” kravas automašīna. Trolejbusā atradās aptuveni 30 cilvēku, pēc sadursmes un mediķu apskates visi pasažieri jutās labi un varēja doties prom, arī abi autovadītāji par pašsajūtu nesūdzējās, bet pagāja zināms laiks, līdz vadītāji nokārtoja formalitātes ar policiju.

Ūnijas, Ieriķu un Kastrānes ielas krustojumā jau dažus mēnešus ir ieviestas izmaiņas, kuras acīmredzot vairāki šoferi vēl nav pamanījuši. Braucot pa Kastrānes ielu, šķērsot Ieriķu ielu drīkst tikai sabiedriskais transports. Autovadītājiem ir iespēja braukt pa labi. Braucot abos virzienos, deg zaļais luksofora signāls, kas arī samulsināja ”Ford” mikroautobusa vadītāju.

”Es virzījos pa Ūnijas ielu, gatavojos griezt pa kreisi. Trolejbuss brauca pa šejieni. Es braucu pie zaļās gaismas, teorētiski man bija priekšroka, jo labās rokas likums, ”skaidro busiņa vadītājs.

Pēc avārijas ”Degpunktā” komanda novēroja, ka ne tikai sabiedriskais transports mulsina autovadītājus. Vairāki šoferi, braucot pa Kastrānes ielu, priekšā ieraugot zīmi ”iebraukt aizliegts”, izvēlas griezt pa kreisi vietā, kur tas nav atļauts, izraisot avārijas situācijas visai bieži.

Tikmēr trolejbusa šoferis atgādina, ka pilsētā strauji bremzēt sanāk regulāri, tādēļ pasažieriem jābūt gataviem.

1 komentārs