Rīgā degvielas noplūdes dēļ veidojas ilgstoši sastrēgumi

0 Komentāru

”Rīgā nav sastrēgumu, ir tikai palēnināta satiksme” – tā varētu teikt, ja mūsu galvaspilsētu salīdzinātu ar pasaules megapolēm, tomēr šodien, 11. jūnijā, daudzviet automašīnu drūzmēšanās bija tiešām iespaidīga, un vietām autovadītāji stāvēja sastrēgumos pat 30 minūtes un ilgāk, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Sastrēgumi galvaspilsētā ir konstanta piektdienu parādība, taču 11. jūnijā divās ielās ar blīvu satiksmi šoferu pacietība tika pārbaudīta jo īpaši. Lāčplēša ielā, kur tā savienojas ar Satekles ielu, īsi pirms plkst. 11.00 bija avarējis kāds kravas auto. Sākotnējā informācija liecina, ka šoferis, izbraucot zem dzelzceļa viadukta, nebija aprēķinājis kravas augstumu. Piekabē esošais ekskavators aizķēra tiltu, un pa divām braukšanas joslām no smagās tehnikas izgāzās eļļa vai tai līdzīgs šķidrums. Incidenta vaininieks nebija runīgs un savus paskaidrojumus sniedza vien ceļu policistiem.

Vienlaikus vēl lielāku jūkli satiksmē radīja kāds vieglā auto vadītājs Lubānas ielā. Arī šajā gadījumā no spēkrata noplūdusi degviela.

“Degvielas sūknis “nobeidzās”, un sāka degviela tecēt ārā. Mašīna apstājās, jo degvielas vairs nebija. Apmēram 10 litru,” stāsta Māris.

Māris aizbrauca tālāk, bet ugunsdzēsēji atbrīvotajā vietā dažu minūšu laikā izkaisīja absorbentu, kas uzsūca degvielu.

0 Komentāru