Rīgā avarē motociklists un pasažiere; vainīgais autovadītājs pirms tam veic mistisku manevru

Pievienot komentāru
Rīgā avarē motociklists un pasažiere; vainīgais autovadītājs pirms tam veic mistisku manevru

Pirmdienas vakarā Rīgā – Daugavgrīvas un Durbes ielas krustojumā – vairāku aculiecinieku klātbūtnē kāds autovadītājs veica mistisku manevru, izraisot nopietnu ceļu satiksmes negadījumu.

Iedegoties luksofora aizliedzošajam jeb sarkanajam signālam, “Renault” šoferis apturēja savu braucamrīku pirms krustojuma. Turpat priekšā vairāki citi automobiļi veikuši manevrus. Krustojums uz mirkli bijis pavisam tukšs, un tad acu priekšā izniris kāds velosipēdists, kurš brauktuvi šķērsojis pa gājēju ietvi, bet vēl acumirkli vēlāk – divi motocikli.

Pirmais paspējis tikt pāri Daugavgrīvas ielai, taču otru pārsteidzis pavisam negaidīts pavērsiens. Par spīti priekšā degošajam sarkanajam signālam, “Renault” vadītājs negaidīti izkustējies un izbraucis tieši priekšā no Durbes ielas puses braucošajam motociklam. Šim notikumam sekojis sāpīgs kritiens, un motocikls ieslīdējis automobiļa priekšgalā.

Likumsakarīgi, ka pēc šāda pavērsiena aculiecinieki drīz vien steiguši zvanīt glābšanas dienestam. Uz notikuma vietu gandrīz vienlaikus izbraukuši policisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde.

Lai arī šobrīd nav izdevies gūt skaidrojumu, kādēļ autovadītājs veicis šādu manevru, rupji pārkāpjot satiksmes noteikumus, likumsargi norāda, ka autovadītājs bijis skaidrā prātā, tādēļ atliek vien minēt, ka stūrētājs aizdomājies vai varbūt pārskatījies. Šobrīd turpinās pārbaude un izmeklētāji gaida mediķu atzinumu par cietušo veselības stāvokli.

Ja motociklists vai viņa pasažiere būs guvuši vērā ņemamus miesas bojājumus, par šo negadījumu var tikt ierosināts arī kriminālprocess.