Rīgā autovadītāji iemanījušies neatļauti izmantot mehāniskus stāvēšanas laika “pulksteņus”

2 komentāri
Rīgā autovadītāji iemanījušies neatļauti izmantot mehāniskus stāvēšanas laika “pulksteņus”
RPP

Pēdējā pusgada laikā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, ierodoties notikuma vietās, kur iedzīvotāji ziņojuši par neatļautu automašīnu novietošanu, pamanījuši, ka starp autovadītājiem izplatījusies kāda nihilistiska tendence.

Kā informē RPP, likumsargi novērojuši, ka vairāki transportlīdzekļu vadītāji, mēģinot apiet normatīvos aktus, kas attiecas uz noteiktu stāvēšanas ilgumu, ir iegādājušies mehāniskos pulksteņus, kas vizuāli līdzinās tirdzniecības vietās pieejamajiem automašīnu pulksteņiem.

Tāpat kārtības sargi novērojuši, ka ar pulksteņa mehānismu aprīkotas laika norādes parādījušās arī vairākās populārās tirdzniecības vietās.

Policija atgādina, ka šo ierīču izmantošana ir viegli konstatējama un autovadītāji regulāri tiek pieķerti tās lietojam. Tāpat RPP atgādina, ka stāvvietas ar laika ierobežojumu parasti tiek izveidotas vietās, kurās ir svarīgi, lai visu laiku būtu pieejama brīva vieta, piemēram, pie bērnudārziem, kur vecāki īslaicīgi piestāj paņemt savu bērnus, vai pie dažādām citām iestādēm.

TOP komentāri

 • J....
  +2 +2 0

  J....

  Pilnīgs Sviests!!!!!!!
  Es nesapratu šī raksta jēgu!
  Interesanti, kā vadītājs var savādāk apliecināt apstāšanās laiku, ja šāda laika šablona nebūtu, arī CSDD noteikumi nosaka, ja ir norāde 15min., tad jāizmanto šāds šablons, vai uz papīra jāuzraksta apstāšanās laiks. Cits gadījums, ja laiku uzliek uz priekšu! Lūdzu precizējiet savu rakstu, citādi izskatās, ka pārkāpums ir fakts, ka šāds šablons vispār tiek lietots!!!
  P.S. raksta autoram!
  Kā Jūs domājiet? - ja noliekot automašīnu pieņemsim pie Valdemāra Rimi, vai līdzīgās vietās, kur ir stāvēšanas noteikumi un jāņem bezmaksas stāvvietas biļete, pēkšņi aparāts ir salūzis vai biļešu lente ir beigusies. Un uz bezmaksas zvanu Rīgas Satiksmes stāvvietu vai EuroPark tālruņa otrā galā ir atbilde atrodiet citu aparātu. Atvainojiet dārgie komersanti, Jūsu pienākums ir nodrošināt šo papīru aparātā, nevis explotēt manas kājas un tērēt manu laiku!!! Tādiem gadījumiem man noder šis laika šablons. Vajadzētu sodīt komersantus, kas laicīgi nepilda savu darbu un nenodrošina biļešu aparātu regulāru darbību!
  Un lai šīs minētās iestādes pārbauda kvalifikāciju un atbrīvojas no nekvalificētām Operātorēm, nepietiek at to, ka biju pieklājīgs un par šo faktu piezvanīju?! Nevēlos dzirdēt rupjības, kad ziņoju par aparāta, kas nestrādā!
 • Kristaps

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl