Rīgā ātruma pārkāpējs cenšas piekukuļot netrafarētā ceļu policijas auto ekipāžu

1 komentārs
Rīgā ātruma pārkāpējs cenšas piekukuļot netrafarētā ceļu policijas auto ekipāžu
EDIJS PĀLENS, LETA

Pirmdien, 15. jūlijā, plkst. 5.46 Rīgā, Vestienas ielā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, veicot satiksmes uzraudzību ar netrafarēto policijas automašīnu “Subaru”, fiksēja kādu pretī braucošu “Škoda” markas automašīnu, kuras vadītājs pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Kā informē Valsts policija, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā, šis transportlīdzeklis braucis ar 87 kilometriem stundā.

Apturot transportlīdzekli, uz likumsarga aicinājumu uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, vadītājs no krekla kabatas izvilka 20 eiro banknoti un ielika to starp transportlīdzekļa vadītāja apliecību un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, tos sniedzot policistam un tieši norādot naudas sniegšanas mērķi. Proti, autovadītājs, 1958.gadā dzimis vīrietis, mēģināja atrunāties, ka ļoti steidzies, tādēļ, cerībā izvairīties no soda, deva kukuli.

Par minēto faktu pret autovadītāju tika uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā apdzīvotā vietā.