Komentāri

Pasažieru autobuss, nesamazinot ātrumu, šķērso krustojumu pie sarkanās gaismas – tādu ainu pieredzējis kāds aculiecinieks Rēzeknē, turklāt šo klaji rupjo ceļu satiksmes pārkāpumu izdevies arī nofilmēt.

Ņemot vērā, ka video Youtube vietnē publicēts pavisam nesen, tad var pieņemt, ka minētais gaidījums Rēzeknē noticis pavisam nesen. Video redzams, kā satiksmes autobuss, nesamazinot ātrumu, pārbrāžas pāri krustojumam, ignorējot sarkano no gaismas signālu, kas, kā zināms, līdz šķērsot krustojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, kāpēc autobusa vadītājs neapturēja autobusu, taču priecē vismaz fakts, ka situācijā, kas bija visnotaļ bīstama un varēja beigties traģiski, beidzās vien ar ceļu noteikumu pārkāpumu.

Ja arī Tev izdodas uzfilmēt kādu pārkāpumu, kļūsti par Degpunktā reportieri un atsūti nofotografēto vai uzfilmēto materiālu!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl