Komentāri

Pasažieru autobuss, nesamazinot ātrumu, šķērso krustojumu pie sarkanās gaismas – tādu ainu pieredzējis kāds aculiecinieks Rēzeknē, turklāt šo klaji rupjo ceļu satiksmes pārkāpumu izdevies arī nofilmēt.

Ņemot vērā, ka video Youtube vietnē publicēts pavisam nesen, tad var pieņemt, ka minētais gaidījums Rēzeknē noticis pavisam nesen. Video redzams, kā satiksmes autobuss, nesamazinot ātrumu, pārbrāžas pāri krustojumam, ignorējot sarkano no gaismas signālu, kas, kā zināms, līdz šķērsot krustojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, kāpēc autobusa vadītājs neapturēja autobusu, taču priecē vismaz fakts, ka situācijā, kas bija visnotaļ bīstama un varēja beigties traģiski, beidzās vien ar ceļu noteikumu pārkāpumu.

Ja arī Tev izdodas uzfilmēt kādu pārkāpumu, kļūsti par Degpunktā reportieri un atsūti nofotografēto vai uzfilmēto materiālu!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl