Remontstrādnieku vaina vai neuzmanība? Busiņa šoferis Dārzciemā “ielido” bedrē

1 komentārs
Remontstrādnieku vaina vai neuzmanība? Busiņa šoferis Dārzciemā “ielido” bedrē
EKRĀNUZŅĒNUMS

Darba nedēļa pagalam nepatīkami pirmdienas sākās kāda mikroautobusa šoferim Rīgā, Dārzciemā. Autovadītājs bija neuzmanīgs un iebrauca remontstrādnieku atstātajās lamatās.

Pirmdienas rītā Rīgā, Piedrujas ielā, ceļa remontstrādnieku bedrē “ielidoja” kāds kravas mikroautobuss. Šoferis pret priekšējo vējstiklu pamatīgi sasita galvu, atstājot logā tā saukto zirneklīti. Vīrietis gan izvēlējās vispirms sniegt savus paskaidrojumus policijai un tikai pēc tam ar ātro palīdzību doties uz slimnīcu. Savu vainu braucējs nenoliedz, sakot, ka acīs spīdējusi saule, bet, kad šķēršļus pamanījis, glābties vairs nebija iespējams.

Šoferi steidz aizstāvēt turpat netālu strādājošais sētnieks, sakot, ka ik rītu pie bedres nākas novērot ekstrēmu bremzēšanu. Un šāds negadījums nenotiktu, ja barjeras būtu noliktas nevis tieši līdzās milzu caurumam asfaltā, bet kādus metrus nostāk.

“Ceļu remontstrādnieki – viņi ir vainīgi, neviens cits. Es tā domāju. Nebija kā pienākas uzlikuši norobežojošās barjeras. Viss. Te vajadzēja pareizi uzlikt aizsargbarjeras. Šīs te zīmes un viss. Es te strādāju šajā mājā, te regulāri ir korķi gan uz vienu, gan otru pusi. Vienkārši nepareizi uzliktas barjeras un viss. Te ātrums nekad nav liels, līdz piecdesmit, te neviens “nelido”. (DP: Tātad pārāk tuvu?) Jā, pārāk tuvu bija nolikts un viss,” saka tuvējās apkārtnes sētnieks Genādijs.

Ceļa strādnieku aizstāvībai gan jāsaka, ka piecdesmit metrus pirms bedres ir izvietota zīme, kas brīdina par bīstamību, tāpēc šajā situācijā par uzbraukumu šķērslim tomēr atbildīgs būs mikroautobusa šoferis.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā