“Puskilometrs līdz mājām.” Dzērājšoferis sēžas pie stūres un iekuļas lielās nepatikšanās

1 komentārs
“Puskilometrs līdz mājām.” Dzērājšoferis sēžas pie stūres un iekuļas lielās nepatikšanās
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kāds vīrs, kurš, cenšoties ietaupīt dažus eiro, kas būtu jāsamaksā par braucienu ar taksometru no Pļavniekiem uz Ķengaragu, iekūlies nepatikšanās, kas, visticamāk, viņam izmaksās tūkstošus un sagadās vēl daudz un dažādas klapatas.

Ap plkst. 3.00 naktī tukšajās Ķengaraga ielās parādījies kāds “Volvo” vadītājs ar aizmiglotu skatu. Visticamāk, izbraucot uz Maskavas ielu un ieraugot atpakaļskata spogulī divus policijas busiņus, kungs nodomājis, ka viņam dubultojas.

Taču patiesībā tobrīd pa Maskavas ielu tik tiešām braukušas divas policijas patruļas, kuras pamanījušas aizdomīgo “Volvo”. Likumsargiem bijušas aizdomas, ka autovadītājs sēdies pie stūres reibumā.

Jau pirmajās sarunas minūtes atklājies, ka šajā gadījumā policistu aizdomas izrādījušās patiesas – pie stūres sēdējis kāds acīmredzami apreibis vīrietis, kurš atklāja, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības. Veicot alkohola pārbaudi, viņam konstatēts trīs promiļu reibums.

Vēlme ietaupīt un taksometra vietā izmantot savu auto, kungam beigusies ar milzu nepatikšanām – par šo braucienu ierosināta krimināllieta, un pārkāpējam būs jāstājas tiesas priekšā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā