Purvciemā liesmas iznīcina “BMW” automašīnu

2 komentāri

Rīgā kāda “BMW” spēkrata vadītāja nonākusi patiesi neapskaužamā situācijā. Rīta agrumā iepretim tirdzniecības centram ”Domina” aizdegās viņas spēkrats.

12. maija rītā Purvciemā, Dzelzavas ielā, iepretim tirdzniecības centram ”Domina”, aizdegās kādas sievietes vadīts vieglais automobilis “BMW”, kas dažu minūšu laikā pārvērties par milzu lāpu.

VUGD 3. daļas vada komandiera vietnieks Boriss Fedotovs skaidro: “Braucot no tilta, jau redzējām, ka nāk lieli dūmi un bija apgrūtināta piekļūšana pie degšanas vietas,jo bija sastrēgums, bet mašīna jau dega ar pilnu platību.”

“Es vienkārši apstājos pie luksofora, sajutu dūmu smaku, paskatījos spogulī, ka dūmi nāk, izkāpu ārā un viss. Blakus mašīnas nāca ar ugunsdzēsēju aparātiem dzēst. (DP – Kaut kur aizmugurē sāka degt?) Es nezinu. Man tāds šoks bija,” par notikušo stāsta “BMW” vadītāja.

VUGD pārstāvis norāda, ka dzēšanas darbi, kurus mēģināja veikt apkārtējie, neizdevās, jo bija jau par vēlu.

Likumsakarīgi, ka notikušais radījis pamatīgus satiksmes sastrēgumus tuvējās ielās, jo uz brīdi satiksme uz maģistrālās ielas bija daļēji slēgta, taču, tiklīdz uguns apdzēsta, situācija pamazām uzlabojusies. Aptuveni stundu pēc notikušā iznīcinātais auto no nelaimes vietas aizvests.

2 komentāri