Purvciemā kungs gados zaudē kontroli pār automašīnu un spēcīgi ietriecas kravas transportlīdzeklī

5 komentāri

Gunāra Astras ielā pirmdien pulcējās stāvoši transportlīdzekļi – sastrēgums bija izveidojies ap desmitiem no rīta. Netālu no gājēju pārejas kāds “Volkswagen” vadītājs pagaidām neskaidru iemeslu dēļ bija ietriecies kravas automašīnas piekabē.

Kravas automašīnas ”MAN” šoferis no Lietuvas ap desmitiem no rīta brauca cauri Rīgai, virzoties pa Gunāra Astras ielu. Vīrietis apstādināja transportlīdzekli pie gājēju pārejas, netālu no mēbeļu veikala ”Gigant”, un gaidīja luksofora norādes. Kaimiņvalsts pilsonis raidījumam “Degpunktā” stāsta, ka pēkšņi sajutis spēcīgu triecienu, kas lika pamatīgi satrūkties.

“Stāvu pie luksofora, “sarkanais” bija, tad iedegās “zaļais”. Ieslēdzu pārnesumā, lai brauktu, un tajā brīdī ietriecās aizmugurē,” stāsta kravas automašīnas šoferis.

Ņemot vērā, ka smagā automašīna vēl nebija uzsākusi kustību, vīrietim nebija skaidrs, kurš un kāpēc varēja ietriekties stāvošajā transportlīdzeklī. Izkāpjot no šofera sēdvietas, pavērās nepatīkams skats – sinepju krāsas ”Volkswagen” ar teju nošķeltu sānu atradās zem piekabes. Varēja redzēt, ka tā vadītājs, aptuveni sešdesmit piecus gadus vecs kungs, ir cietis.

“Runā, tā viņš lieciniekam teicis, ka zaudējis samaņu. Jā, vīrietis. Roku nedaudz sagriezis ar stikliem,” stāsta kravas auto šoferis.

Mediķu brigādes darbinieki cietušajam sniedza pirmo palīdzību. Pēc aptuveni desmit minūšu ilgas aprūpes specializētajā transportā vīrieti veda uz ārstniecības iestādi.

“Mediķi ieradās notikuma vietā septiņu minūšu laikā. Konstatēja, ka cietis ir viens vīrietis, gūtās traumas ir salīdzinoši nopietnas. Tie ir gan krūšukurvja sasitumi, gan galvas, arī grieztas brūces. Viņš tika nogādāts slimnīcā,” raidījumam stāsta NMPD pārstāve Arita Freimane.

Satiksme Gunāra Astras ielā tika kavēta aptuveni pusstundu, līdz ar policijas rīkojumu izdevās atbrīvot ceļa braucamo daļu. Par notikušo uzsākta apstākļu izmeklēšana.

5 komentāri