Purvciemā iereibusi autovadītāja izraisa baisu avāriju, kurā smagi cieš nejauša garāmgājēja

Pievienot komentāru
Purvciemā iereibusi autovadītāja izraisa baisu avāriju, kurā smagi cieš nejauša garāmgājēja
DEGPUNKTĀ

Rīgas mikrorajonā Purvciemā kāda sieviete reibumā izraisījusi avāriju. Autovadītāja pie stūres sēdusies vairāk nekā promiles reibumā, nekad tā arī neieguvusi vadītājas apliecību. Bezatbildīgajai rīcībai brauciena laikā izvērtās nopietnas sekas, kas diemžēl vissmagāk ietekmēja kādu cilvēku, kas vienkārši pagadījās neīstajā vietā neīstajā laikā.

Tumšā pievakarē, nedaudz pēc plkst. 22.00, Dzelzavas ielas posmu pie krustojuma ar Ilūkstes ielu piepildīja operatīvo dienestu bākugunis un sasistu mašīnu lauskas.

Pirms pāris minūtēm te bija atskanējis apdullinošs troksnis, kas garāmgājējiem lika atskatīties. Bija redzami divi vieglie spēkrati – “Volkswagen” un “Volvo”, kuru šoferi savā starpā nebija sapratušies. Viens no cietušo transportlīdzekļu vadītājiem stāsta, ko redzēja no sava skatpunkta.

“Es braucu pa Dzelzavas ielu, meitene stāvēja krustojumā uz tā mazā ceļa, nezinu kā izskaidrot. Braucu taisni, meitene mani nepalaida, es, inerces dzīts, pēc trieciena nobraucu pa labi, aizķēru meiteni un iznāca tā, kā tagad te izskatās. Vairāk neko es neatceros, neredzēju, kas notika. Protams, braucu pie zaļās luksofora gaismas uz aptuveni piecdesmit pieciem, piecdesmit astoņiem kilometriem stundā, meitene mani nepalaida un no kreisās ietriecās sānos. Un viss,” stāsta ”Volkswagen” vadītājs Aleksandrs.

Aleksandra vadītais spēkrats pēc sadursmes nonāca zālājā, pa ceļam nekontrolēti šķērsojot gājēju celiņu. Tur neīstajā brīdī atradās kāda jauna sieviete, kas mierīgi devās savās darīšanās. Diemžēl spēkrats gājēju nopietni ievainoja, viņai bija nepieciešams veikt operāciju slimnīcā. Ceļu policijas pārstāvis saka, ka “Volvo” šoferei būs jānes atbildība uzsāktajā kriminālprocesā.

Negadījums notika “Volvo” vadītājas dēļ, kura, veicot kreiso pagriezienu, nepalaida “Volkswagen” vadītāju, kas virzījās pa Dzelzavas ielu no Gunāra Astras ielas. “Volvo” vadītāja atradās alkohola reibumā, notikuma vietā noskaidrots, ka viņai nav tiesību,” raidījumam “Degpunktā” atklāj Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško.

Izrādās, šofere nekad arī nav ieguvusi autovadītājas apliecību un autoskolā zinības nav apguvusi. Neviens no spēkratos sēdošajiem ievainojumus neguva. Pēc mediķu teiktā, abi vadītāji atteicās pat no brigāžu piedāvātās veselības pārbaudes notikuma vietā. Ja kāds var sniegt izmeklētājiem noderīgu informācija par avārijas apstākļiem, policija aicina atklāt faktus, zvanot lietas izmeklētājam pa tālruni: 67086976 vai 26653627.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!