“Puiši, ļaujiet, līdz mājām aizbraukt!” Dzērājšoferis 3 promiļu reibumā terorizē vangažniekus

0 Komentāru
“Puiši, ļaujiet, līdz mājām aizbraukt!” Dzērājšoferis 3 promiļu reibumā terorizē vangažniekus

Tumsas aizsegā, atgriežoties savās mājās Vangažu pusē, kāds vietējais iedzīvotājs nomaļā nama pagalmā pamanījis aizdomīgu, melnu apvidus auto. Tā kā kungs bija nobažījies par savu drošību, viņš zvanījis likumsargiem.

Pēc īsa laika notikuma vietā arī ieradušies Reģionālās pašvaldības policijas vīri. Taču iepriekš redzētais auto jau bija kur nozudis.

Tomēr drīz vien dežūrdaļā atkal atskanējis telefona zvans – apvidus auto ar jautro kompāniju jau atkal piestājis tumšajā pagalmā.

Lai arī policistiem šķitis, ka ar kompāniju visu izdevies sarunāt un šeit vairs nebūs jāatgriežas, ar to viss šis stāsts nebeidzās, jo vēl brīdi vēlāk tumšais apvidus auto uz kāda zemes ceļa vēlreiz parādījies policistu redzeslokā un negaidīti atklājies, ka ar iepriekš redzēto “VW” nemaz nedrīkst piedalīties satiksmē.

Nebija nedz OCTA, nedz izieta tehniskā apskate. Turklāt pie automašīnas stūres atradās vīrietis alkohola reibumā.

Brīdi vēlāk, kad notikuma vietā ieradušies ceļu policisti, inspektoru aizdomas apstiprinājušās – apvidus auto stūrētājs bijis gandrīz 3 promiļu reibumā. Līdz ar to arī šā brauciena iznākums – likumsakarīgs – ļoti dārgs protokols un šķiršanās no tiesībām un auto.

0 Komentāru