Pretī Valsts policijas ēkai ar dažu minūšu starpību notiek divas avārijas

Komentāri

Pirmssvētku steigā iepretim Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes ēkai Gaujas ielā notikuši veseli divi ceļu satiksmes negadījumi.

Pirmajā no tiem īsi pēc pusdienlaika sadūries kāds motocikls un vieglais automobilis.  Jaunais vīrietis avārijā traumējis kāju, kā arī guvis visai nopietnu brūci uz sejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krietni vien vieglāk tikuši cauri otrajā avārijā iesaistīto braucamrīku šoferi. “Subaru” nedaudz samīcīts priekšgals, savukārt uz “Mercedes-Benz” apvidus auto redzamas vien dažas švīkas.

Divas avārijas tieši pretī policistu “birojam”:

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl