Policisti Zolitūdē pieķer neapdomīgu tēvu – dzērājšoferi

4 komentāri

Līgo svētki ir laiks, kad lielākā sabiedrības daļa atpūšas ar vērienu, bet policistiem tās ir karstākās darba dienas, kad jāķer dzērājšoferi.

Arī pirms svētkiem netrūkst šoferu, kas jau iesildījās gaidāmajām brīvdienām. Rīgā, Zolitūdē, pateicoties tieši līdzcilvēku atsaucībai, no nelaimes izdevies paglābt kādu bērnu, un viņa neapdomīgo tēvu.

Pateicoties kāda vērīga Zolitūdes iedzīvotāja zvanam, likumsargiem izdevies uzzināt, par kāda neliela franču auto vadītāju, kurš, iespējams, būdams alkohola reibumā, gaišā dienas laikā vizinājies pa daudzstāvu namu iekšpagalmiem.

Lai sadzītu iespējamā pārkāpēja pēdas, kārtībnieki likuši lietā izdomu. Policisti, sazinoties ar dežūrdaļu, noskaidrojuši adresi, kurā reģistrēts meklētais automobilis, kā arī ieskatījušies sludinājumu portālos, kur tik tiešām uzgājuši iepriekš aprakstīto braucamrīku, kuru rotājusi aculiecinieka nosauktā numura zīme.

Policistiem, iespējams, izdevies novērst lielu nelaimi, jo pēcāk, gādīgajam tēvam konstatēts gandrīz trīs promiļu reibums.

4 komentāri