Komentāri

Ceturtdien, 21. septembrī, Lejupes ielā, Rīgā, pirms plkst. 21.00 policisti pieķēruši kādu nepilngadīgu jaunieti, kurš bija sēdies pie automašīnas stūres.

Jau nogriežoties no asfaltētā ceļa, inspektori tālumā pamanījuši kāda automobiļa lukturu raidītus starus. Iztālēm šķitis, ka auto strauji virpuļo ap savu asi, tādēļ policisti nolēmuši piebraukt nedaudz tuvāk. Taču spēkrata stūrētājs, ieraugot policijas busiņu, nedaudz piebremzējis un centies jau mierīgā garā izbraukt uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr policisti šoreiz izrādījušies vērīgāki un pamanījuši, ka pie stūres ir kāds acīmredzami jauns vīrietis. Policisti pieķēruši kādu 17 gadus vecu jaunieti, kurš bija sēdies pie stūres.

17 gadus vecajam “BMW” šoferim notikuma vietā nācies uzkavēties vēl labu brīdi, līdz ieradās ceļu policisti, kas par šajā vakarā paveiktajiem pārkāpumiem viņam noformēja divus administratīvā pārkāpuma protokolus. Puisi nesodīs par auto vadīšanu bez autovadītāja apliecības, jo viņam bijušas tiesības vadīt mopēdu, tādēļ sods ir daudz mazāks un maciņam draudzīgāks, – par transportlīdzekļa vadīšanu bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl