Policisti pieķer iereibušu “BMW” vadītāju, kurš nolēmis izbraukt caur Doma laukumu

1 komentārs

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Doma laukumā sastapuši kādu iereibuši “BMW” vadītāju, kuram izbrauciens ar auto var beigties pat cietumā.

Ap plkst. 3.30 policisti Vecrīgā pamanījuši situāciju, kas jau pēc apraksta ir “recepte” nepatikšanām. Doma laukumā, kur atļauts pārvietoties vien gājējiem un velosipēdistiem, pēkšņi izniris kāds melns “BMW”, kuru vadījis vīrietis ar visai “aizplīvurotu” skatu.

Lai arī policists ar roku norādījis, ka šoferim vajadzētu apstāties, pie “BMW” stūres sēdošais vīrietis acīmredzot nepamana vai nevēlas pamanīt šo žestu, un it kā nekas nebūtu noticis šoferis stūrējis tālāk.

Policistiem transportlīdzekli izdevies apturēt. Uzsākot sarunu ar autovadītāju, bija jūtama alkohola smaka.

Tā kā šoferis policistiem nespēja uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, turklāt viņa uzvedība liecināja, ka grādīgo dvinga nav radusies no spirtota logu mazgāšanas šķidruma, uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Savukārt dežūrdaļas darbinieki, drīz vien pārbaudot vīrieša personību, apliecinājuši, ka šim šoferim draud nepatikšanas pat tad, ja viņš tomēr izrādīsies skaidrā. Izrādās, ka autovadītājam ir uzlikts liegums vadīt transportlīdzekli.

Šādas situācijas iznākums pašam pārkāpējam būs krietni nepatīkamāks nekā varētu šķist – Valsts policijā jau ierosināta krimināllieta, kuras iznākumā šoferim var nākties pat kādu laiciņu pavadīt aiz restēm.