Policisti pamana braucošu auto ar aizsvīdušiem logiem – izrādās, ka aizdomām bija pamats

5 komentāri
Policisti pamana braucošu auto ar aizsvīdušiem logiem – izrādās, ka aizdomām bija pamats

Kāda šofera ārkārtīgi atklātās atbildes uz policistu uzdotajiem jautājumiem uz mirkli pat apmulsināja kārtības sargu, kurš tikai vēlējies uzzināt, kādēļ vīrieša vadītajam braucamrīkam aizsvīduši stikli.

Visticamāk, “Nissan” stūrētājs jau nojauta, ka šajā lietainajā un drēgnajā vakarā briest kas nelāgs, jo likumsargi turpat viņa auto aizmugurē turējušies jau vairākus kvartālus.

Policija Gogoļa ielā pamanījusi un apturējusi auto, kuram bijuši aizsvīduši sānu stikli, turklāt uzkrītoša bijusi arī vadītāja nepārliecinošā braukšanas maniere. Par pārsteigumu policistiem, autovadītājs uzreiz atzinās, ka ir lietojis alkoholu, un šāda vaļsirdība pat mazliet pārsteigusi patruļas darbiniekus. Turklāt izrādījās, ka šoferim jau kādu laiku nav vadītāja apliecības. Notikuma vietā ieradās Valsts policija un pārņēma lietu savā pārziņā.

Visticamāk, fakts, ka šoferis jau reiz zaudējis autovadītāja apliecību par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā, turpina, tā teikt, kāpt uz tā paša grābekļa beigsies ar tiesu darbiem, jo pēc šā brauciena apturētā automobilis nonāca policijas stāvlaukumā, bet pret pašu šoferi tika ierosināta krimināllieta.

5 komentāri