Policisti notver apreibušu “BMW” automašīnas šoferi

0 Komentāru

Galvaspilsētas policisti “no trases noņēmuši” kāda “BMW” spēkrata šoferi, kurš apdraudējis savu un citu dzīvības, vizinādamies apreibis, vēsta “Degpunktā”.

Attiecīgais “BMW” šoferis, kuram nu nepavisam nav vedusies auto stūrēšana, pavisam nesen iekritis Pārdaugavas policistu nagos. Viņš līkumojis pa tukšajām pilsētas ielām un vairākkārt nesaprotami paātrinājis ātrumu un bremzējis.

Policijas darbinieki ieslēdza skaņas un gaismas signālus, lai automašīnu apturētu. Taču tā sāka paātrinātā tempā braukt projām, līdz iegriezās pie “Volvo” halles. Uz piebraucamā ceļa mašīna arī tika apturēta, tā apstājās. Kamēr policijas darbinieki gāja klāt, autovadītājs jau paspēja pārsēsties automašīnai aizmugurē, lai gan kamerās labi redzams šoferis, līdz ar to pierādīt, kurš brauca pie stūres, nebija nekādu problēmu.

Policijas darbinieki pārbaudīja autovadītāja datus, konstatēja, ka automašīnas vadītājam nebija arī transportlīdzekļa vadīšanas apliecības, kā arī no viņa nāca alkoholam raksturīgā smaka. Līdz ar to autovadītājs tika aizturēts, kā arī uz notikuma vietu tika izsaukti ceļu policijas darbinieki.

Autovadītājs izrādījās dzēris, kā arī pats bija atzinis – pīpējis zāli. Līdz ar to viņam atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi, vadītāja asinīs konstatētas 2,09 promiles alkohola. Tālākā lietas izksatīšana nozīmēta Valsts policijā. Visticamāk, tiks ierosināts kriminālprocess par braukšanu reibumā bez vadītāja apliecības.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība