Policisti kļūst par avārijas seku lieciniekiem – uz gājēju pārejas auto notriec cilvēku

2 komentāri
Policisti kļūst par avārijas seku lieciniekiem – uz gājēju pārejas auto notriec cilvēku

Rīgā īsi pēc tumsas iestāšanās uz gājēju pārejas notriekts kāds jauns vīrietis – notikuma sekām par lieciniekiem kļuva arī kāda policijas ekipāža.

Pievakarē Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Ganību dambi, pamanījuši nepatīkamu situāciju – uz neregulētas gājēju pārejas atradies kāds jauns vīrietis, kurš bija acīmredzami apjucis un centies pierausties kājās, par spīti nepārprotamajai sāpju izteiksmei. Protams, darbinieki apturējuši savu auto un steigušies pie nelielā cilvēku bariņa, kas jau pulcējies ap cietušo.

Notikuma vietā policisti sastapa autovadītāju, kurš pastāstīja, ka bijis tas, kurš notriecis puisi. Policistiem šoferis sacīja, ka nav redzējis gājēju. Cietušais bija pie samaņas un sacīja, ka krītot atsitis galvu, guvis nobrāzumus un viņam ir traumēts celis.

Kamēr uz notikuma vietu traukušies mediķi, inspektori devušies arī līdz avārijas izraisītāja auto, kas stāvēja uz brauktuves krietnu gabalu no negadījuma vietas.

Turpat notikuma vietā likumsargi piefiksēja aculiecinieku datus, palīdzēja cietušajam nonākt mediķu rokās, kā arī parūpējās par to, lai vieglā auto šoferis sastaptos ar ceļu policistiem. Tā kā negadījumā cietušajam jauneklim pēc pārdzīvotā nācies paviesoties slimnīcā, šīs lietas materiāli tālāk nodoti ceļu satiksmes negadījumu izmeklētājiem.

2 komentāri