Policisti Iļģuciemā “paņem pie dziesmas” agresīvu dzērājšoferi

1 komentārs
Policisti Iļģuciemā “paņem pie dziesmas” agresīvu dzērājšoferi
Foto: Rīgas pašvaldības policija

Iļģuciemā kārtībsargi aizturējuši kādu agresīvi noskaņotu dzērājšoferi, informē Rīgas pašvaldības policija.

21. maijā neilgi pirms plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur, iespējams, kāds kungs stiprā alkohola reibumā sācis vadīt transportlīdzekli. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Policisti, apsekojot norādīto teritoriju, pamanīja piefiksēto ”Opel” markas transportlīdzekli. Izmantojot gaismas un skaņas signālus, automašīna apturēta. Jau pirmo sarunas minūšu laikā no autovadītāja policisti sajuta spēcīgu alkoholam raksturīgu smaku. Kungs, kūpinot cigareti, kategoriski noliedza, ka būtu vadījis spēkratu, kā arī ignorēja vairākus likumsargu rīkojumus.

Ņemot vērā, ka aizturēšanas laikā autovadītājs kļuva agresīvs, pielietots fizisks spēks un rokudzelži. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Aizturētais atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, tāpēc viņš nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Ārstniecības iestādē alkohola reibums tika noteikts klīniski.