Policisti Ikšķilē pieķer šoferi pamatīgā reibumā

1 komentārs

Pavisam nesen Ikšķilē risinājušies visai satraucoši notikumi. Laikā, kad pilsētiņas ielas vēl ir ļaužu pilnas, tajās parādījies kāds aizdomīgs un bīstams šoferis.

Ap plkst. 20.00 reģionālās pašvaldības policisti saņēmuši ziņu no Ikšķiles, kur vairāki aculiecinieki bija manījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kurš pēc veikala apmeklējuma visai grīļīgā gaitā bija devies līdz savam auto. Iespējams, šoferis pirms sēšanās pie stūres bija nobaudījis grādīgās dziras.

Policija neslēpj, ka kolēģiem bija nepieciešams vien acu skats, lai saprastu, ka šoferis ir pamatīgi piedzēries. No auto salona uzvēdījusi spēcīga alkohola smaka, un kungs vien knapi spējis parunāt. Uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, savukārt pats pārkāpējs aicināts “piesēst” policijas džipā.

Pēc pārbaudes šoferim tālāk nācies doties kājām, savukārt viņa spēkrats nogādāts policijas stāvlaukumā un to varēs atgūt vien pēc soda naudu nomaksāšanas. Tāpat vīrietim uz četriem gadiem liegta sēšanās pie auto stūres, kā arī pēcāk vismaz desmit diennaktis būs jāatpūšas aiz restēm.

TOP komentāri

  • Matīss Celmiņš
    +1 +1 0

    Matīss Celmiņš

    Elīna Viena reku tas ko aizvakar redzējām..tā pati mašīna kas apturēta uz MAXIMA zebriņas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl