2 komentāri

Pavisam nesen pie vienas no Ikšķiles kafejnīcām bija vērojama patiesi interesanta aina, – no tās izvēlies kāds sirms vīrs šortos un pūkainā kažokā. Tad klupdams un krizdams ierausies kādā auto. 

Par vīrieti policistiem pastāstījuši vietējie iedzīvotāji, kuri apturējuši pa klusajām ieliņām patrulējošo policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drīz vien policistu aizdomas par “interesanto auto” apstiprinājušās, jo iepriekš ielas vidū “noparkoto” braucamrīku pamanījuši jau kustībā. Policisti apturēja automašīnu un sastapa to pašu kažokā tērpto kungu.

Pārbaudē noskaidrots, ka vīrietis bija sēdies pie stūres 3,08 promiļu reibumā.

Sirmā vīra domas par satiksmes drošību un stūrēšanu reibumā noteikti mainīs vairāki gadi bez auto, kā arī atgriešanās autoskolā, kur pēc aptuveni četriem gadiem viņš drīkstēs vēlreiz apgūt visas zinības, lai no jauna iegūtu šajā vakarā zaudēto autovadītāja apliecību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl