2 komentāri

Pavisam nesen pie vienas no Ikšķiles kafejnīcām bija vērojama patiesi interesanta aina, – no tās izvēlies kāds sirms vīrs šortos un pūkainā kažokā. Tad klupdams un krizdams ierausies kādā auto. 

Par vīrieti policistiem pastāstījuši vietējie iedzīvotāji, kuri apturējuši pa klusajām ieliņām patrulējošo policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drīz vien policistu aizdomas par “interesanto auto” apstiprinājušās, jo iepriekš ielas vidū “noparkoto” braucamrīku pamanījuši jau kustībā. Policisti apturēja automašīnu un sastapa to pašu kažokā tērpto kungu.

Pārbaudē noskaidrots, ka vīrietis bija sēdies pie stūres 3,08 promiļu reibumā.

Sirmā vīra domas par satiksmes drošību un stūrēšanu reibumā noteikti mainīs vairāki gadi bez auto, kā arī atgriešanās autoskolā, kur pēc aptuveni četriem gadiem viņš drīkstēs vēlreiz apgūt visas zinības, lai no jauna iegūtu šajā vakarā zaudēto autovadītāja apliecību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl