2 komentāri

Pavisam nesen pie vienas no Ikšķiles kafejnīcām bija vērojama patiesi interesanta aina, – no tās izvēlies kāds sirms vīrs šortos un pūkainā kažokā. Tad klupdams un krizdams ierausies kādā auto. 

Par vīrieti policistiem pastāstījuši vietējie iedzīvotāji, kuri apturējuši pa klusajām ieliņām patrulējošo policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drīz vien policistu aizdomas par “interesanto auto” apstiprinājušās, jo iepriekš ielas vidū “noparkoto” braucamrīku pamanījuši jau kustībā. Policisti apturēja automašīnu un sastapa to pašu kažokā tērpto kungu.

Pārbaudē noskaidrots, ka vīrietis bija sēdies pie stūres 3,08 promiļu reibumā.

Sirmā vīra domas par satiksmes drošību un stūrēšanu reibumā noteikti mainīs vairāki gadi bez auto, kā arī atgriešanās autoskolā, kur pēc aptuveni četriem gadiem viņš drīkstēs vēlreiz apgūt visas zinības, lai no jauna iegūtu šajā vakarā zaudēto autovadītāja apliecību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl