Policisti ievēro aizdomīgu auto – vēlāk atklājas, ka pie stūres ir personāžs ar visai “raibu” pagātni

2 komentāri
Policisti ievēro aizdomīgu auto – vēlāk atklājas, ka pie stūres ir personāžs ar visai “raibu” pagātni

Braukt māku, tātad tiesības nav vajadzīgas, jo, ja apliecība būs, tāpat to nodzeršu -apmēram šādi vienā teikumā var raksturot pārkāpēju, kuru savā ceļā sastapa policisti.

Ap plkst. 11.00 dienā pa Buļļu ielu patrulējošo policistu tērzēšanu pārtraucis kāds negaidīts atklājums. Pie apvāršņa vēlreiz parādījies kāds pārdesmit gadus vecs “Mercedes”, kuru viens no inspektoriem bija pamanījis jau brīdi iepriekš.

Un priekšnojauta izrādījusies patiesa, jo policijas datu bāzes atklājušas, ka automobilim nav tehniskās apskates. Tādēļ, vīri panākuši spēkratu un lūguši tā šoferi apstāties. Jau pirmajās sarunas minūtēs noskaidrojies, ka tas nav vienīgais pārkāpums, jo šoferis pat neslēpa, ka viņam nav un nekad nav bijusi autovadītāja apliecība. Protams, šāds atklājums nozīmējis, ka kādu brīdi nu nāksies uzkavēties.

Citiem vārdiem sakot, “Mercedes” nonācis uz evakuatora, bet pats pārkāpējs aizvests uz Gaujas ielu, kur nodots izmeklētāju rokās. Brauciens bez tiesībām, pusotras promiles reibumā trīsdesmitgadniekam garantē kriminālprocesu un iespēju par šajā dienā paveikto atskaitīties tiesas priekšā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā