Komentāri

Kāda nejauša policistu sastapšanās ar igauni, kurš naktī vizinājies pa Rumbulu, beigusies ar to, ka viņam atņemta autovadītāja apliecība.

Naktī patrulējot pa tukšo galvaspilsētu, viena no kārtībsargu patruļām Rumbulā ievērojusi kādu tumšas krāsas busiņu ar Igaunijas reģistrācijas numura zīmēm. Pasekojot transporta līdzeklim, policistiem radušās aizdomas, ka ar “Volkswagen” vadītāju kaut kas nav kārtībā, jo viņa braukšanas stils pat pilsētas viesim šķitis visai jocīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Busiņa vadītājs sākotnēji sacījās, ka izdzēris “pāris aliņu”, taču vēlāk jau teicis, ka “trīs pudeles”, un arī viņa runas veids liecināja par būšanu reibumā. Kārtībsargi izsaukuši ceļu policijas ekipāžu, kas veikusi pārbaudi, un autovadītājam atklāts 2,14 promiļu reibums.

Tā kā arī otrajā alkohola pārbaudē ceļu policistu pasniegtais alkometrs uzrādījis līdzīgu skaitli, autobraucējam nācies šķirties no sava busiņa, kurš nogādāts maksas stāvlaukumā, un autovadītāja apliecības.

Tāpat tālāko ceļu uz savu galamērķi viņam nācās mērot kājām. Tā kā jau vairākus gadus Eiropas valstīs darbojas direktīvas norma, kas paredz vadītāja tiesību atņemšanas savstarpēju atzīšanu, autobraucēja muļķība Rīgā viņam liegs vairākus gadus piedalīties satiksmē arī Igaunijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl