Policijas uzmanību piesaista aizdomīgs “BMW”; apturot auto, atklājas vairāki pārkāpumi

1 komentārs
Policijas uzmanību piesaista aizdomīgs “BMW”; apturot auto, atklājas vairāki pārkāpumi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Bet nu, kāds notikums no policistu ikdienas naksnīgajā galvaspilsētā. Šoreiz, inspektoru vērība pamanot kādu apskādētu “BMW” atmaksājusies, jo atklājies, ka izsistais lukturis un apskrāpētais spēkrats nebūt nav viss, par ko parunāt ar šoferi.

Agrā piektdienas rītā tukšajās pilsētas ielās patrulējošie inspektori ievērojuši kādu septītās sērijas “BMW”. Tas piesaistījis vīru uzmanību, jo tā aizmugurē bija redzami svaigi bojājumi un nestrādāja viens no lukturiem.

Policisti pieņēma lēmumu apturēt auto, lai pārliecinātos, vai tā vadītājs nav reibumā vai arī nav iekļuvis kādā negadījumā. Apturētais vadītājs apgalvoja, ka šis neesot viņa auto un viņš esot ar to iebraucis kokā. Pārbaudot datus, atklājās, ka šim šoferim nav derīga vadītāja apliecība un auto nav izieta tehniskā apskate.

Šis atklājums, licis kārtības sargiem uz notikuma vietu izsaukt ceļu policistus, kuri pārņēma tālāko darbu ar pārkāpēju. Vīrietim pienāksies divi soda protokoli, par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī, kolēģi noskaidros, kur tad vīrietis apskādējis savu auto un vai tiešām, tas sasists iebraucot kokā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā