Policijas acu priekšā dzērājšoferis lielā ātrumā ietriecas ceļa barjerās

1 komentārs
Policijas acu priekšā dzērājšoferis lielā ātrumā ietriecas ceļa barjerās

Sestdienas vakarā galvaspilsētas kārtības sargi kļuvuši par pamatīgas avārijas aculieciniekiem. Tikai dažu metru attālumā no krustojumā stāvoša policijas patruļauto avarējis kāds vieglās automašīnas “Honda” vadītājs.

Redzot, ka avarējušā auto šoferis ir acīmredzami apreibis, inspektors, daudz nekavējoties, autovadītāju iespundējis aiz restēm.

Inspektorus visvairāk pārsteidzis kāds šādiem gadījumiem netipisks fakts – par spīti tam, ka šoferis knapi spējis noturēties kājās, automobili sēdošais pasažieris bijis pilnīgi skaidrā.

Ja šajā negadījumā būtu cietis kāds nejaušs garāmgājējs vai auto sēdošie, jauneklim draudētu pat kriminālatbildība. Taču šoreiz sakritības dēļ viss beidzies vien ar administratīvā pārkāpuma protokolu – tajā redzams ieraksts par gandrīz trīs promiļu reibumu, kas šoferim garantē ne vien ievērojamus tēriņus, bet arī kājāmgājēja statusu vismaz turpmākos pāris gadus.

Tāpat papildus tā jau milzīgajām klapatām 22 gadus vecais šoferis var gaidīt arī rēķinu no ceļa uzturētājiem – par sabojāto barjeru remontu.