Policija turpina reidus! Svētki uz Latvijas autoceļiem aizvadīti saspringti

Komentāri

Policija turpina rīkot plašus reidus. Šie svētki uz Latvijas autoceļiem aizvadīti saspringti. Aizvadītajā diennaktī notikušas 57 avārijas, kurās cietis 21 cilvēks, bet reibumā pie stūres sēdušies 22 autovadītāji.

Aizturētie ir tādi, kuriem konstatētā alkohola koncentrācija izelpā pārsniegusi pieļaujamo 0,5 promiļu normu, savukārt reibums līdz 0,5 promilēm, par ko sods netiek piemērots, konstatēts 21 šoferim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT Ziņas atgādina, ka Līgo dienā uz Latvijas ceļiem tika aizturēti 14 iedzēruši autovadītāji. Savukārt Jāņu dienas rītā autoavārijās dzīvību zaudēja divi cilvēki. Viens negadījums noticis Saldus, otrs Krāslavas pusē.

Policija arī svētdien, 25. jūnijā, un pirmdien, 26. jūnijā, rīkos reidus un pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam, vai autovadītāji nebrauc reibumā un nepārkāpj atļauto braukšanas ātrumu. Reidos iesaistītas gan trafaretās un netrafaretās automašīnas, gan arī motocikli.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl