Policija turpina reidus! Svētki uz Latvijas autoceļiem aizvadīti saspringti

Komentāri

Policija turpina rīkot plašus reidus. Šie svētki uz Latvijas autoceļiem aizvadīti saspringti. Aizvadītajā diennaktī notikušas 57 avārijas, kurās cietis 21 cilvēks, bet reibumā pie stūres sēdušies 22 autovadītāji.

Aizturētie ir tādi, kuriem konstatētā alkohola koncentrācija izelpā pārsniegusi pieļaujamo 0,5 promiļu normu, savukārt reibums līdz 0,5 promilēm, par ko sods netiek piemērots, konstatēts 21 šoferim.

LNT Ziņas atgādina, ka Līgo dienā uz Latvijas ceļiem tika aizturēti 14 iedzēruši autovadītāji. Savukārt Jāņu dienas rītā autoavārijās dzīvību zaudēja divi cilvēki. Viens negadījums noticis Saldus, otrs Krāslavas pusē.

Policija arī svētdien, 25. jūnijā, un pirmdien, 26. jūnijā, rīkos reidus un pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam, vai autovadītāji nebrauc reibumā un nepārkāpj atļauto braukšanas ātrumu. Reidos iesaistītas gan trafaretās un netrafaretās automašīnas, gan arī motocikli.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl