Komentāri
Policija Skrīveros pieķer divus iereibušus velosipēdistus; vīrieši devušies izbraucienā, esot vairāk nekā 3 promiļu reibumā
Foto: Pixabay.com

Sākoties siltākam laikam, dzērāju skaits, kuri sēžas pie auto stūres, nemazinās, taču vienlaikus strauji stafetē iekļaujas arī riteņbraucēji, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.  

Arī riteņbraucēji saņem gana pienācīgus sodus par sēšanos pie stūres alkohola reibumā. Brīvdienās Skrīveros aizturēti 49 un 55 gadus veci vīrieši, kuri kopā devās izbraucienā ar saviem velosipēdiem 3,4 un 3,2 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt vienam no vīriešiem nav transportlīdzekļu vadītāja apliecības. Sods par velosipēda vai mopēda vadīšanu virs 1,5 promilēm ir 170 eiro. Šāds naudas sods varbūt daudzus nebiedē, bet nopietna negadījuma dēļ pastāv liela iespēja saskarties ar kriminālatbildību un cietumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl