Policija: Promiļu samazināšana autovadītājiem neatrisinās galveno problēmu – braukšanu lielā reibumā

Valsts policija (VP) neuzskata, ka, Latvijā samazinot pieļaujamo alkohola koncentrāciju asinīs visiem autovadītājiem līdz 0,2 promilēm, tiks atrisināta galvenā problēma – braukšana lielā reibumā, atzina VP Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Janeks

  Janeks

  Tas viss tufelis ar tiem 0.2 promilēm, kādam nav ko darīt, pēc personīgās pieredzes varu pateikt, ka neizgulējies un noguris cilvēks citreiz ir bīstamāks. Un sāpīgi, kad skaiti promiles pēc pasākuma otrā dienā, ēd, guli, ej aukstā dušā utt, centies pēc tīrākās sirdsapziņas dabūt to pieļaujumo normu, 0.2 tas visu sarežģītu vēl vairāk, ja brauc pālī tusiņa laikā,, tā lai d,,,,, z pēc pilnas programmas, nav tur ne kādu attaisnojumu..
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Tieši ta ka tas nemainīs problēmu , tikai tos kuri ir atbildīgi un apzinās par alkohola lietošanu pie stūres un pēc alus pudeles iedzeršanas varēs bargi sodīt un tie kas rullēs ar 1,5 un vairāk promilēm tad atkal salīdzinoši saņems neko
 • J MC

  J MC

  Mentiem šoreiz taisnība.
  0.2 neko nemainīs. Tikai radīs lieku problēmu gūzmu jau tā retajai LV vidusslāņa daļai. Neaizmirstam, ka letiņš normālais brīvdienās iedzer. Bet brīvdienas beidzas un jābrauc uz darbu. Līdz 0.2 izvēdināties daudziem varētu būt grūti.
  Pēc statistikas, sūdus taisa ne jau tie, kas brauc līdz tai vienai promilei, bet vienkārši pārrijušies mērgļi un idioti parastie, kuriem dzert nevajag, kas stulbi un agresīvi tāpat bez dzeršanas.
  Liekam visi aiz auss, it īpaši ortodoksālie nedzērāji, ka nelaimes uz ceļa rada stulbums un necieņa pret pārējiem satiksmes dalībniekiem!
  Alkoholam tur loma mazāka. Izņemot, protams, pārrijušos debiliķus. Kaut gan tur jau atkal tēma par saprātu.

  Par likumiem runājot, ja mēs LV gribam uzskatīt par demokrātisku valsti, vajadzētu ieviest normu, ka polocija apturēt transporta līdzekli drīkst tikai tad, ja konstatē rdzamu, pierādāmu csn pārkāpumu.
 • Edgars Liepiņš

  Edgars Liepiņš

  Atbalstu, dzērājiem un narkomāniem uz ceļa nav vietas, tāpat kā debilajiem kas brauc pārāk lēnu vai pārāk ātri...
 • John Torres
 • S

  S

  Domāju, ka vairāk jāpiegriež skābeklis tieši tiem lielo promiļu braucējiem-var pat potenciālo slepkavības ieroci,auto, konfiscēt, anulēt tiesības un iespējas tās atgūt.Un nevajag aizbildinaties, ka tā var zaudēt darbu. Neviens normāls profesionāls šoferis pat ar mazām ar promilēm nebrauc!
 • Liga Kalnina

  Liga Kalnina

  Vajag aizliegt jebkādu promiļu esamību. Reāli jābūt apaļai 0, bez tur visiem komatiem. Pie stūres ir jābūt pilnīgi skaidrā un bez pohām. Nulllllleeee

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!