Komentāri
Policija pieķer “BMW” vadītāju, kurš ar 112 km/h “aizlidojis” garām kādai Rīgas skolai
Valsts policija

Valsts policijas pārvietojamais fotoradars fiksējis divus ātrumpārkāpējus – “BMW” vadītājus.

Kā informē Valsts policija, 12. oktobrī, plkst. 8.19 Rīgā, A. Saharova ielā pie kādas izglītības iestādes pārvietojamais fotoradars fiksēja kādu “BMW” markas automašīnu, kuras vadītājs apdzīvotā vietā pie atļautā braukšanas ātruma 50 kilometriem stundā traucās ar 112 kilometriem stundā. Valsts policija šim vadītājam piemērojusi 360 eiro naudas sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 4.novembrī plkst. 15.30 Olaines novadā uz autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) 14. kilometrā virzienā uz Rīgu Valsts policijas pārvietojamais fotoradars fiksēja kādu ļoti steidzīgu “BMW” markas automašīnu.

Tās vadītājs vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 168 kilometriem stundā. Par šāda veida pārkāpumu Valsts policija piemēroja 360 eiro naudas sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl