Komentāri

Vairumā gadījumu no policistiem mūkoši šoferi ir gatavi uz visu un spiež gāzes pedāli tā, it kā viņiem nebūtu ko zaudēt. Tomēr gadās arī citādi – kā raidījuma “Degpunktā” stāstā, kurā redzēsiet pāris šoferu, kuri spējuši pat pārsteigt policistus ar savu neticami lēno braukšanas manieri. Divas patiesi lēnas pakaļdzīšanās ainas, kas brīžiem kļūst pat komiskas!

Ar pirmo aizdomīgo šoferi inspektori sastopas dārzkopības kooperatīvā “Ziedonis”, tikai pāris minūtes pirms desmitiem vakarā. Policijas patruļmašīnai garām pabrauca motorollers, kura vadītājam nebija ķiveres. Policisti nolēma pārbaudīt vadītāju, taču viņš nolēma, ka ir jābēg. Lai arī policistiem kļuva skaidrs, ka sirmais vīrs ir tā apreibis, ka knapi valda savu motorizēto braucamrīku, viņam tomēr izdevās ievest policistus strupceļā, un inspektoriem atlika tikai mirklis, lai rīkotos. Tā kā bēdzējs, pēdējiem spēkiem turoties pie stūres, spēja attīstīt vien pārdesmit kilometrus stundā, likumsargam pēc īsa sprinta kājām izdevās panākt braucēju, un viņš tiek veiksmīgi aizturēts. Rollera vadītājs bijis trīs promiļu reibumā un devies pēc “grādīgā” uz tuvējo veikalu.

Ar otru no šaubīgajiem stūrētājiem policisti sastapušies vakar vakarā, kad uz kāda nomaļa ceļa vīri ievērojuši “Volkwagen” markas auto, kura vadītājs veicis pāris aizdomīgu manevru. Policija aicināja vadītāju apstāties, taču pavēle tika ignorēta, sākās pakaļdzīšanās. Izrādās, – pie stūres sēdējusi manāmi iereibusi kundze, kura arī pamanījās vēl iestūrēt policijas busiņā.

Pēcāk likumsargu aizturētā kundze, no kuras bijusi jūtama pamatīga alkohola smaka, gan atteikusies no ekspertīzes veikšanas, taču skaidrs, ka tas viņu neglāba no soda. Pamatīgos izdevumus, šķiršanos no vadītāja apliecības un dažas dienas aiz restēm šajā gadījumā papildinās arī tāme no apdrošinātājiem, kuri, visticamāk, vēlēsies piedzīt sasistās policijas automašīnas remonta izmaksas.

Lasi vēl