Policija notver manāmi dzērušu jaunieti, kurš sēdies pie topošās sievasmātes auto stūres

6 komentāri

Kāds gados jauns šoferis brīvdienās iekūlies pamatīgās nepatikšanās. Pēc iedzeršanas viņš sēdies pie stūres savas topošās sievasmātes automašīnai, neveiksmīgi apskādējis auto un sastapies ar vietējiem policistiem.

Brīvdienas naktī galvaspilsētas kārtības sargi Juglas ielās piefiksējuši kādu “VW” minivenu. Policisti to ievērojuši, jo automobilim bija bojāts viens vai pat abi labās puses riteņi, turklāt pie stūres sēdošais jauneklis izskatījās manāmi saguris. Vīri drošības labad nolēmuši auto apturēt, un drīz vien atklājies, ka nejauši sastaptais šoferis ir pamatīgi piedzēries.

Lai arī manāmi šļupstošā jaunekļa pasniegtais dokuments nebūt nebija autovadītāja apliecība, policistam ar to pietika, lai pārliecinātos par pie stūres sēdošā identitāti, un līdz ar to inspektori uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no ceļu policijas.

“Tika noskaidrots, ka auto ir viņa draudzenes mātes, kā arī viņš policijas darbinieku klātbūtnē piezvanīja draudzenei un izstāstīja par notikušo,” stāsta RPP Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins.

Drīz vien notikuma vietā ieradušies arī ceļu policisti un atklājies, ka jauneklis nepatikšanās iekūlies, būdams 1,8 promiļu reibumā. Jebkurā gadījumā viņam pienāksies bargākais no sodiem, kāds tiek piemērots apreibušiem šoferiem, turklāt papildus arestam, izdevumiem un liegumam vairākus gadus stūrēt auto viņam būs jāatrod veids, kā izlīgt arī ar auto īpašnieci.