Komentāri
Policija meklē aculieciniekus Ventspilī notikušai autoavārijai, kurā cietušas divas sievietes
Izmeklēšanā noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Ir zināms, ka negadījuma brīdī minētajā krustojumā bija vairākas personas, kuras, visticamāk, redzēja notikumu (Valsts policija)

Ceturtdien, 17. augustā, plkst. 20.08 Ventspilī, Ganību un Jūras ielas krustojumā, notikusi divu automašīnu sadursme, – policija lūdz atsaukties iespējamos negadījuma lieciniekus, informē Valsts policija.

Negadījumā iesaistītas automašīna “Toyota”, kuru vadīja 1973. gadā dzimusi sieviete un automašīna “Peugeot”, kuru vadīja 1984. gadā dzimusi sieviete. Negadījumā cieta automašīnas “Peugeot” vadītāja un pasažiere, 1963. gadā dzimusi sieviete, kuras ar traumām nogādātas medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanā noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Ir zināms, ka negadījuma brīdī minētajā krustojumā bija vairākas personas, kuras, visticamāk, redzēja notikumu. Valsts policija aculieciniekus aicina zvanīt pa tālr.: 63604754 vai 110.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl