Policija meklē aculieciniekus, lai atšķetinātu traģisko avāriju uz Tallinas šosejas

1 komentārs
Policija meklē aculieciniekus, lai atšķetinātu traģisko avāriju uz Tallinas šosejas
DEGPUNKTĀ

Policijai joprojām ir neskaidri svētdien notikušās avārijas apstākļi, kas laupīja dzīvību diviem cilvēkiem Ādažos.

Uz Tallinas šosejas starp diviem transportlīdzekļiem notika frontāla sadursme, taču pagaidām nav iespējams noskaidrot par negadījumu atbildīgo vadītāju. Likumsargi cer, ka atšķetināt notikušo palīdzēs aculiecinieki.

Iepriekš jau vēstīts, ka svētdien no rīta uz Tallinas šosejas, netālu no Ādažiem, automašīnu frontālā sadursmē gājuši bojā divi cilvēki. Negadījums notika labi pārredzamā un taisnā ceļa posmā, taču kāds no vadītājiem nebija spējīgs novaldīt savu spēkratu.

Kā informē policija, negadījums noticis starp kravas automašīnu “Renault Master” un “Toyota Corolla”. Negadījumā dzīvību zaudēja “Renault Master” vadītājs un “Toyota Corolla” pasažiere.

57 gadus vecais “Renault Master” vadītājs, iespējams, nebija piesprādzējis drošības jostu, jo sadursmes brīdī iztriecās cauri priekšējam stiklam un guva nāvējošas traumas. Savukārt “Toyota Corolla” vadītājs smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā un avārijā izdzīvoja vienīgais. Policija meklē aculieciniekus, jo avārijas iemesls joprojām ir pavisam neskaidrs.

Aculiecinieki informāciju par notikušo negadījumu var sniegt vadošajam inspektoram pa tālruņa numuriem 26653627 vai 67086976.

1 komentārs