20 komentāri

Jāņu dienas rīts uz Latvijas ceļiem diemžēl sācies traģisks – autoavārijās dzīvību zaudējuši divi cilvēki. Viens negadījums noticis Saldus novada Rubas pagastā, otra nelaime fiksēta Krāslavas novada Indrās. Kamēr turpinās izmeklēšana, policija neatklāj, vai šo negadījumu iemesls bija alkohola lietošanu, taču kopumā pirmajā svētku dienā vien aizturēti jau 14 bezatbildīgi autovadītāji.

Īsi pēc reida sākuma, Brīvības gatvē, vienam autovadītājam konstatē alkohola klātbūtni izelpā. Policisti pārbauda dokumentus un konstatē, ka autovadītāja stāžs ir nedaudz vairāk par diviem gadiem – līdz ar to nav pārsniegts pieļaujamais alkohola līmenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaicāts, kāpēc riskējis un sēdies pie stūres tik agrā rīta stundā, autovadītājs LNT Ziņām atklāj, ka pēc sajūtām licies, ka promiļu vairs nav. Pārējie pārbaudītie autovadītāji bijuši piesardzīgi – vai nu Līgo vakarā nav dzēruši nemaz, vai arī lietojuši minimālu daudzumu alkohola.

Pēc brīža tiek saņemta ziņa no pašvaldības policijas – Inčukalnā aizturēts autovadītājs alkohola reibumā. Ierodoties notikuma vietā atklājas, ka aizturēts jauniešu bariņš – visi alkohola reibumā, tostarp 19 gadus vecs puisis, kurš vadījis automašīnu.

Pašvaldības policija LNT Ziņām atklāj, ka jaunieši braukuši, ievērojami pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu. Tas arī pievērsis policistu uzmanību. Pirmajā pārbaudē policija jaunieša izelpā konstatē 0,9 promiles alkohola, pēc kāda laika tiek veikta atkārtota pārbaude, bet arī tajā konstatētais alkohola daudzums krietni pārsniedz atļauto.

”Tiesības viņam tagad nost. Pa jaunu mācīties, pa jaunu visu nodot, atkal naudiņa aizies, laiks aizies. Nezinu par ko domā cilvēki, vajag domāt uz priekšu,” norāda VP inspektors Andrejs Selivanovs.

Jāpiebilst, ka jaunieši ne tikai visi bijuši alkohola reibumā, bet automašīnā braukuši septiņi cilvēki – viens no viņiem aizturēšanas brīdī atradās bagāžas nodalījumā. Turklāt, automašīna, kura tagad nogādāta policijas stāvvietā – pieder viena pasažiera tētim.

Pēc dokumentu noformēšanas un automašīnas pagaidu konfiskācijas, jauniešu bariņš paliek agresīvāks gan pret policijas darbiniekiem, gan LNT Ziņu komandu, veltot necenzētu leksiku.

TOP komentāri

 • Voldemārs Stāvusis
  +12 +12 0

  Voldemārs Stāvusis

  Vai tad nezināja, ka jauniem teļiem / telītēm lielo LOPU dzira ir par stipru?
 • Ilona Smite
  +6 +6 0

  Ilona Smite

  Es kad šo pa zinām redzēju.... Nodomāju ka jūtas meitenes vecāki, kas pie tv šo redzēja,
 • cukurs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl