Policija Līgatnes novadā aptur jaunieti, kurš traucies ar 184 kilometriem stundā

7 komentāri
Policija Līgatnes novadā aptur jaunieti, kurš traucies ar 184 kilometriem stundā
VALSTS POLICIJA

Svētdien, 2. maijā, Līgatnes novadā Valsts policija apturējusi autovadītāju, kurš traucies ar 184 kilometriem stundā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Automašīnas “Audi” vadītās braucis ar 184 kilometriem stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums it 90 kilometri stundā.

Kā informē policijā, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību Līgatnes novadā, Satiksmes uzraudzības rotas inspektori ap plkst.15.30 uz autoceļa Augšlīgatne – Skrīveri fiksēja kādu ”Audi” markas automašīnu, kuras vadītājs bija īpaši steidzīgs.

Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie “Audi” stūres sēdies 2001. gadā dzimis jaunietis, kuram nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību.

Policijā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – gan par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas), gan par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā.

Valsts policija atgādina, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laicīgi reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.

7 komentāri