Policija Ķengaragā pie “BMW” stūres aiztur dāmu dzērājšoferi 2,38 promiļu reibumā

2 komentāri
Policija Ķengaragā pie “BMW” stūres aiztur dāmu dzērājšoferi 2,38 promiļu reibumā

27. oktobrī īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot Ķengaragā, saņēma informāciju par kādu aizdomīgu ”BMW” automašīnu, kas piedalījās ceļu satiksmē nepārliecinoši.

Pēc brīža kārtības sargi Maskavas ielā pamanīja meklēto auto, taču tā vadītāja negribēja uzreiz apstāties. Tikai pēc vairākkārtējiem likumsargu rīkojumiem, vadītāja automašīnu apturēja.

Pie transportlīdzekļa stūres sēdēja kāda sieviete, no kuras izelpas uzreiz sajusta alkoholam raksturīgā smaka. Jautājot par alkohola lietošanu, viņa kategoriski noliedza grādīgo dzērienu lietošanu.

Vienlaikus aiz operatīvā transportlīdzekļa apstājās vēl viena automašīna. Tās vadītāja uzrunāja policistus, skaidrojot, ka apturētā transportlīdzekļa vadītāja vairākkārtīgi uz ceļa radījusi avārijas situācijas. Ziņotāja policistiem atstāja savu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu liecību.

Policisti apturētajai autovadītājai lūdza skaidrojumu par pirmīt saņemto informāciju. Sieviete atzina, ka tik tiešām uz ceļa radījusi vairākas avārijas situācijas, tomēr tās esot radušās, jo, vadot transportlīdzekli, tīrījusi no pirkstiem līmi. Lai arī no kundzes sajusta alkoholam raksturīgā smaka, viņa turpināja noliegt alkohola lietošanu.

Vēlāk, kad sievietei paziņots par to, ka tik un tā tiks veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, viņa atzinās, ka gan iepriekšējā dienā, gan notikuma dienā lietojusi grādīgos dzērienus. Tāpat autovadītāja atklāja, ka šādā stāvoklī mērojusi tālu ceļu, proti, sieviete uz Rīgu bija atbrauksi no Rēzeknes, kas nozīmē, ka alkohola reibumā viņa nobraukusi vairāk nekā 200 km.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri autovadītājai veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,38 promiļu reibumā.

Darbu notikuma pārņēma Valsts policija.

2 komentāri