2 komentāri

Sestdien Skrīveros kāds iereibis šoferis nesavaldīja savu auto un ietriecās blakus ceļam esošajā privātmājas sienā. Kamēr kaimiņi pie mājas uzņēma ekskluzīvus foto, tajā dzīvojošie pateicās liktenim, ka tobrīd neatradās istabā, kura pārvērtās par ķieģeļu noliktavu.

Edvīna “selfijs” jeb pašbilde ar kaimiņa mājā ietriekušos automašīnu brīvdienās lika paasināt prātu daudziem tās aplūkotājiem. Pirmajā mirklī nav skaidrs, kādus manevrus bija jāveic “Opel Frontera” vadītājam, lai vertikālā stāvoklī auto attaptos privātmājas sienā. Arī vietējiem sestdienas dienā notikušais bija pamatīgs pārsteigums.

Policija apstiprina, ka 40 gadus vecais autovadītājs automašīnā atradās viens un tik tiešam pie spēkrata stūres bija sēdies alkohola reibumā. Pēc negadījuma vīrieti nogādāja slimnīcā.

Sētā vēl mētājas autovadītāja drēbes un apavi. Cietušās mājās īpašnieki šobrīd paguvuši vien aizklāt sienā izsisto caurumu ar plēvi. Uldis stāsta, ka ēkā uzturēties nav vēlams. Māja ir ārkārtas stāvoklī, bet atstāt to bez uzraudzības nav droši. Pēc iespējas ātrāk nams jāsaved kārtībā un vainīgajam jāatbild par savu rīcību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl