Komentāri
Policija aicina atsaukties trīs ceļu satiksmes negadījumu aculieciniekus
FOTO: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja darbinieki aicina atsaukties aculieciniekus trim ceļu satiksmes negadījumiem. Divos no negadījumiem iesaistīti gājēji, bet trešajā automašīnas ”Mitsubishi” vadītājs iebrauca kokā.

Šā gada 20. aprīlī pulksten 09.05 Rīgā, Salnas ielā 21, namu pagalmā, melnas krāsas transportlīdzekļa ”BMW” X5 vadītājs uzbrauca gājējam, kurš guva miesas bojājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, 21. aprīlī, pulksten 1.26 Rīgā, Upesgrīvas ielas un Dāliju ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis uzbrauca gājējam, kā rezultātā gājējs guva miesas bojājumus.

Taču pagājušajā sestdienā, 22. aprīlī, pulksten 17.23 Rīgā, uz Daugavgrīvas šosejas, aiz pagrieziena uz Voleriem (virzienā no Rīgas centra puses), transportlīdzekļa ”Mitsubishi” Carisma vadītājs nobrauca no brauktuves (uz labo pusi) un iebrauca kokā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl