Plīstot riepai, pie Salaspils avārijā cieš kravas auto

0 Komentāru

Uz Daugavpils šosejas, netālu no Salaspils, piedzīvota visai bīstama situācija – braucošajai smagajai automašīnai pēkšņi sprāga priekšēja riepa un ar dēļiem piekrautais spēkrats lielā ātrumā iegāzās grāvī, ziņo “Degpunktā”.

Kādas kravas automašīnas neveiksmīga brauciena sekas 30.jūnija pusdienlaikā līdz pat vēlam vakaram bija manāmas uz Daugavpils šosejas, aptuveni kilometra attālumā no Salaspils. Smagais auto veda dēļus un tā galamērķis bija Vilņa, taču pa ceļam to piemeklēja ķibele – sprāga viena no priekšējām riepām un spēkrats kļuva nevadāms. Spēkrats nobrauca no ceļa, sasvērās un daļa no kravas apgāzās.

Par laimi, avarējušā smagā auto kabīne ar visu vadītāju palika uz riteņiem, tāpēc šoferis negadījumā tika cauri sveikā, neskarts un pat bija spējīgs nedaudz pastāstīt par tikko piedzīvoto.

“Mani no ceļa izsvieda ārā ar inerci. Plūsmā neviena cita tobrīd nebija. Paveicās. Tur bija viens sprādziens. Riepu sprādziens. Kad riepa sprāgst ir stiprs troksnis,” atzina vdītājs.

Viņš neslēpj, ka avārijā cieta viss – vilcējs un transportlīdzeklis kopumā.

Pieredze pie smagās tehnikas stūres šoferim esot gana liela, bet tik nelāga situācija gadījusies pirmo reizi dzīvē – to “Degpunktā” jau aizkadrā atklāja vadītājs.

Šoreiz, ņemot vērā vietu, kur finišēja fūre, slēgt satiksmi dienestiem nebija nepieciešams. Organizēt dēļu pārkraušanu un arī transportlīdzekļa izvilkšanu no grāvja tika uzdots pārvadātāja firmas pārstāvjiem. Visi izdevumi būs uz uzņēmuma rēķina.

0 Komentāru